رهبرانقلاب، قدرت را در خودش متمرکز نکرده ...
منطق او، «تحکّم» و «فرمان» و «تحمیل» نیست .
رمزگشایی از شایعه‌سازی ضدانقلاب درباره رهبر انقلاب
مهدی فضائلی تحلیلگر سیاسی
در دفاع از امنیت ملی
مجتبی سلطانی
مقابله با حکم خدا، زندگی مردم و نظام هدف اصلی آشوب‌گران
محمدصادق شهبازی
روشنگری هدف اصلی جهاد تبیین دفاع مقدس
«مشایه» خیزش جهانی مستضعفین
چه سنی برای خرید گوشی تلفن همراه هوشمند مناسب است؟
احتمال استفاده از سلاح هسته‌ای توسط روسیه بلوف نیست!
قواعد اعتراض چیست؟/ گرفتار فقر روایت هستیم
لاکچری بازی در مدرسه و حسرتی که بر دل دانش آموزان می‌ماند
کودکان کار را دریابیم...
دکتر علیرضا نوین
بازداشت صادق نجفی چرا مهم است؟
✍️ احد نقش شور
آینده نفوذ ایران در منطقه بدون سردار سلیمانی
ما زنده بودن شهیدان را امروز در تشییع جنازه بی سابقه سردار قاسم سلیمانی و سایر شهدا در خیابان‌های تهران شاهد بودیم؛ بعد از تشییع جنازه امام خمینی (ره) برای هیچیک از شهدا در طول عمرم چنین شکوه و عظمتی را در تشییع جنازه و حضور انبوه مردم ندیدم.
«سردار سلیمانی به شهادت رسید» جمله ساده‌ای نیست
می‌نویسم و پاک می‌کنم... پاک می‌کنم و می‌نویسم؛ جمله خود آنقدر سنگین است که نه قلم را یارای نوشتن است و نه کاغذ را قدرت تحمل. جمله «سردار قاسم سلیمانی به شهادت رسید» جمله ساده‌ای نیست. شاید سنگین‌ترین جمله این دوران معاصر است؛
پیامد‌های شش‌گانه اقدام تروریستی آمریکا
ترامپ مرتکب خطای راهبردی شد. جغرافیا، مبانی و منافع خود در منطقه را با عینک رژیم صهیونیستی نگاه کرده و می‌کند. اگر چه تحلیل او از مشکلات امریکا و هم پیمانانش در منطقه واقعیت داشت، اما تحلیل او از طرف دیگر، یعنی ایران و مقاومت و پیامد‌های اقدام خود سخت اشت
مهدی وکیل پور : امنیت شغلی و فساد اداری
برای امنیت شغلی تعاریف متعدد ارائه شده است. برخی از صاحبنظران گفته اند که: "امنیت شغلی بدین معناست که از کارگران (کارمندان) در مقابل اخراج خودسرانه یا بدون اخطار قبلی محافظت گردد. علاوه بر این امنیت شغلی متضمن برخورداری کارگران از قرارداد‌های شغلی طولانی
اشتباه ساکت، فسخ با سوگیتا
رسانه های تهران خبر آورده‌اند که ژاپنی منظم تراکتور از جمع سرخپوشان جدا شده است.
پایان تراژدی سوءمدیریت در تراکتور
تراکتو آخرین بازی خود را در نیم‌فصل اول مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور را با پیروزی پشت سر گذشت تا مهر پایانی بر تراژدی باخت‌ای تحقیرکننده زده باشد.
مردم قربانیان اصلی اغتشاش و ناامنی/ توسعه در بستر امنیت محقق می شود
مهرداد خوشکار مقدم
ميدان‌چايي و طراوت فراموش شده
" مهرانه رود " يا همان " ميدان‌چايي "  براي مردم تبريز ، خاصه ، دو نسل قديم و جديد اين شهر ( نسل حد فاصل دهه‌هاي 20 تا 90 ) عنصري فراتر از يك عنصر شهري است ؛ چيزي فراتر از يك خاطره دور و دراز از رنج‌ها و محنت‌ها و در كنار آن لبخندها و اميدهايي است كه در ه
گروکشی به سبک مالک تراکتور
تراکتور این روزها شاهد آرامش بعد از طوفان است، اگرچه با مصاحبه امروز مالک این تیم، شاید این آرامش هم آتش زیر خاکستر باشد.
اعلام رسمی عراق به عنوان آغازگر جنگ تحمیلی
اگر به رفتاری که شورای امنیت سازمان ملل با تجاوز عراق به کویت با حمله ارتش عراق به سر زمین ایران انجام داد توجه کنیم در می‌یابیم که از همان روز اول اشغال کویت، شورای امنیت سازمان ملل. عراق را متجاوز اعلام کرد و لشکرکشی عراق به کویت را محکوم کرد .
ضرورت اشاعه فرهنگ صحیح هواداری
هنگامي که روزنامه نگاران ورزشي ايالات متحده آمريکا ، نخستين بار مفهوم هوادار را به عرصه ورزش وارد کردند  شايد هرگز تصور نمي کردند که اين مفهوم در آينده به يکي از پرچالش ترين و پربحث ترين مقوله ها، در عرصه رقابت هاي ورزشي از جمله فوتبال تبديل شود.
لزوم استعفای شهردار تبریز
با درگذشت مرحوم اشرف نیا عضو اصلی شورای پنجم شهر تبریز جانشینی ایشان در شورا محل بحث ها و گمانه زنی ها شده است بلافاصله بعد از خبر فوت عضو یاد شده اکثر خبرگزاریهای استانی خبر از ورود آقای اسوتچی منتخب علی البدل به شورای شهر تبریز دادند.