سلبریتی‌ها جدی‌جدی باورشان شده بود نظام رفتنی است !
ستارخانِ تاریخِ آذربایجان
راز سالم ماندن دست و انگشتر سردار سلیمانی
یکی از دوستان نزدیک سردار سلیمانی که امروز معاون ستاد بازسازی عتبات است، می‌گوید: یکی از دوستان مشترک ما که عقد اخوت با سردار بسته بود، خاطره‌ای برایم تعریف کرد که فهمیدم رمز سالم ماندن دست و انگشتر او در جریان شهادت چه بوده است.
دست رد مداح ذینفوذ و خطیب تبریزی به سینه شاه داماد
کامبیز مهدی زاده در ادامه رایزنی های خود برای جلب توجه طیف های مختلف به سمت خود، نتوانست یک مداح ذینفوذ و خطیب تبریزی را با خود همراه کند.
تمدید وعده های تمدید شده/ اتوبان سهند تبریز؛ این بار بهار ۹۹ با روشنایی ناقص
اتوبان تبریز سهند که پیش از این زمان افتتاح آن با وعده های عملی نشده ی مسئولین به تعویق افتاده، این بار بهار ۹۹ را انتظار می کشد.
حاج قاسم در راه خدا از هیچ کس و هیچ چیز پروا نداشت.
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ساعتی پیش با حضور در منزل سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص و عالی‌مقام را تبریک و تسلیت گفتند.
« گفتگوی تبریز فردا با یک باربر بازار تبریز »                               
تا جایـــی که قدرت بدنــــی دارم کار خواهــــم کرد.
«گرمابه 120 ساله در تبریز که همچنان محبوب و فعال است»
دوش با طعم تفریح، خنده و آرامش !
تیمچه میرزا شفیع با یک حوض بدون آب !
مجموعه میرزا شفیع در گوشه شمال غربی تقاطع راسته جدید و راسته دله زن کوچک بازار تبریز قرار گرفته و متعلق به دوره قاجار می باشد .این مجموعه از سه بخش مستقل اما در عین حال به هم پیوسته سرا ، تیمچه ای طویل و دالان تشکیل شده است و مهم ترین این بخش ها سراست که
نگاه «تبریز فردا» بر وضعیت تکریم بازنشستگان در کشورمان؛
دوران بازنشستگی، دوره استفاده از فرصت هاست ...
آرایشگاه سال های دور در تبریز!
اکبر آقا علاقه خاصی هم به شعر دارد ،چنانچه در پایان صحبت هایمان ،شاه بیتی را که در مقابل خداوند متعال سروده است برایمان میخواند : من در این دنیای فانی  ندیدم جز تو جاودانی !
شهردار یا عضو علی‌البدل؟ مسئله این است!
راه دشواری که شهین باهر برای ماندن در شورای شهر پیش رو دارد شاید به دلیل عدم توجه به موقع به قانون است. فردا شورای شهر شاید بتواند با آغاز به کار بررسی این موضوع، یک گام در جهت حل این مساله بردارد.
«آتا زنوزی» شدن مسئولیت دارد آقای مالک / از تراکتور کهکشانی فقط آدیداس مانده!
هواداران «آتا زنوزی» که تا چند قبل هیچ انتقادی را از او برنمی‌تابیدند، حالا می‌بینند تیم‌شان غیر از برند «آدیداس» بر تن بازیکنان، پیشرفت خاصی نسبت به دوران قبل از زنوزی ندارد و حتی در ثبات تیمی و حواشی، بدتر از قبل شده است.
شب چله با چاشنی گرانی/ گرانی های بازار در نزدیکی شب یلدا
 بازار میوه هر چند از نظر تامین و تنوع مشکلی ندارد اما قیمت ها نشان از افزایش دارد، این در حالی است که قیمت در بازار آجیل و خشکبار هم افزایش قابل توجه ای داشته است.
استقبال دبیری از ورود "اسوتچی" به صحن شورا
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از احتمال ورود "محمد حسن اسوتچی" عضو علی البدل شورای اسلامی شهر تبریز به دنبال درگذشت یکی از اعضای شورا استقبال کرد.