جدایی این ستاره از پرسپولیس قطعی است ؟

حامد پاکدل مهاجم لرستانی پرسپولیس دومین فصل حضورش را در این تیم سپری می‌کند. پاکدل که از همان اول خریدش با انتقادات فراوانی همراه بود، در چند دیدار فصل قبل توانست گلزنی کند و تا حدودی عملکرد مثبتی از خودش به ثبت برساند.

با این حال در همان زمان هم خیلی از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس معتقد بودند این بازیکن در حد این تیم نیست و پرسپولیس نیاز به مهاجم گلزن تری نسبت به پاکدل دارند. وضعیت حامد در این فصل حتی از سال قبل هم بدتر شده و این بازیکن اکثر بازی‌های این فصل تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

پاکدل اکثر تمرینات پیش فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد، در طول فصل دوباره مصدوم شد و هفته قبل هم به دلیل سرماخوردگی دیدار مقابل مس رفسنجان را از دست داد و از لیست این دیدار خط خورد. مصدومیت‌های پرتعداد پاکدل باعث شد تا در فضای مجازی خیلی‌ها با این بازیکن و آسیب دیدگی‌هایش شوخی کنند و به نوعی به او کنایه بزنند.


پاکدل در دیدارهایی که غیبت داشت، با گذاشتن استوری برای همبازیانش آرزوی موفقیت می‌کرد و همین موضوع باعث شوخی هواداران با او شد. عده ای از پرسپولیسی‌ها به کنایه می‌گفتند تعداد مصدومیت‌های پاکدل از تعداد استوری‌های او بیشتر شده است. یا حتی عده ای خطاب به مدیران پرسپولیس می‌گفتند برای پاکدل یک کلینیک اختصاصی در ورزشگاه شهید کاظمی احداث کنید.

با توجه به درخشش لوکادیا و آماده شدن دیاباته‌، همچنین توانایی بازی نفراتی مثل عبدی‌، امیری‌، عالیشاه‌، عمری و ترابی در خط حمله‌، کار پاکدل برای بازی کردن در پرسپولیس بسیار سخت است و در صورت ادامه دار شدن غیبت‌های او، احتمال جدایی این بازیکن حتی در نیم فصل هم وجود دارد.